AVENE Physiolift Vyhlazující Sérum 30ml

AVENE Physiolift Vyhlazující sérum 30ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Péče o pleť - dermokosmetika
Dodavatel:Avene
Cena:789 Kč
AVENE Physiolift Vyhlazující sérum 30ml 3 (60%) 28 hodnocení

AVENE PhysioLift Vyhlazující sérum je vhodný pokud pleť vykazuje viditelné vrásky, hlubší rýhy, ztrátu pevnosti a jasu. Sérum vyplňuje hluboké vrásky a vylepšuje vzhled pleti díky výjimečné a patentované kombinaci doplňkových aktivních látek působících proti stárnutí pleti: AscofilinTM, ?stavební? aktivní látka vysoké technologie působící proti stárnutí pleti, která pomáhá restrukturalizovat pleť za účelem korekce výrazných vrásek a ztráty pevnosti. Mono-oligomery kyseliny hyaluronové, které svým specifickým rozměrem intenzivně stimulují přirozenou syntézu kyseliny hyaluronové za účelem vyplnění hlubokých vrásek a vyhlazení pleti. Pre-tokoferyl, který svými silnými antioxidačními účinky chrání pleť a zachovává její přirozený vzhled. Složení navíc obsahuje mikrosféry kyseliny hyaluronové, které vyhladí povrch pleti s okamžitým účinkem. Den po dni jsou vrásky vyhlazené a viditelně zjemněné, pokožka je pevnější a více svěží. Přípravek byl vyvinut s cílem minimalizovat riziko vzniku alergických reakcí. Je nekomedogenní.


 • BAZA light krém 60g
  BAZA light krém 60g

  BAZA light krém má velmi jemnou texturu a je vhodný pro péči, ochranu, regeneraci a čištění aknózní a mastné pokožky.BAZA light krém se..

  149 Kč
 • Renovality Hyaluronové sérum 50ml s dávkovačem
  Renovality Hyaluronové sérum 50ml s dávkovačem

  Hyaluronové sérum je vynikající přípravek pro regeneraci a ochranu pleti. Unikátní složení zajišťuje intenzivní regeneraci a komplexní..

  339 KčObjevte: Péče o pleť - dermokosmetika V sekci dermokosmetika je možné objevit avene physiolift vyhlazující sérum 30ml!
© 2021 Kontakt