Orthomol Fertil Plus 30 Denních Dávek

Orthomol Fertil plus 30 denních dávek

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Přípravky na erekci a prostatu
Dodavatel:Orthomol
Cena:1 549 Kč
Orthomol Fertil plus 30 denních dávek 5 (100%) 18 hodnocení

Orthomol Fertil plus je doplněk stravy ve formě sáčků, který je speciálně určen pro muže. Jedná se o dietetickou potravinu pro zvláštní lékařské účely. Obsahuje mikroživinu L-karnitin, koenzym Q10, vitamin E, vitaminy skupiny B, selen a zinek. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Zinek přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi a k normální plodnosti a reprodukci. Selen přispívá k normální spermatogenezi, k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Balení obsahuje 30 sáčků.


 • ADVANCE Maca cps. 90
  ADVANCE Maca cps. 90

  Advance Maca je doplněk stravy s obsahem extraktu z kořene řeřichy peruánské známé jako Maca. Maca přispívá k podpoře plodnosti, podporuje..

  325 Kč
 • ArginMax Forte pro muže tob.90
  ArginMax Forte pro muže tob.90

  ArginMax podporuje prokrvení pohlavních orgánů. Patří mezi ověřené přípravky na zkvalitnění erekce a zlepšení sexuální výkonnosti...

  1 349 Kč
 • Clavin ORIGINAL tob.20
  Clavin ORIGINAL tob.20

  Clavin Original je vysoce účinný a bezpečný doplněk stravy, který obsahuje extrakty z kotvičníku zemního (Tribulus terrestris) a šafránu..

  1 129 Kč
 • Argin-IN pro muže tob.45 Argin-IN tob.45 zdarma
  Argin-IN pro muže tob.45 Argin-IN tob.45 zdarma

  Argin-IN je doplněk stravy, který obsahuje L-arginin, extrakt z kotvičníku zemního (Tribulus terrestris), patentovanou složku Magisterium,..

  889 Kč
 • Argin-IN pro muže tob.90 Argin-IN tob.90 zdarma
  Argin-IN pro muže tob.90 Argin-IN tob.90 zdarma

  Argin-IN je doplněk stravy, který obsahuje L-arginin, extrakt z kotvičníku zemního (Tribulus terrestris), patentovanou složku Magisterium,..

  1 329 Kč
 • No-Prostal cps.30
  No-Prostal cps.30

  Přípravek No-Prostal je doplněk stravy, který obsahuje kombinaci extraktu z plodů palmy trpasličí (Serenoae extractum) a vitaminu E..

  275 Kč
 • TEREZIA ErecToP cps.60
  TEREZIA ErecToP cps.60

  Terezia ErecTop je 100 % přírodní doplněk stravy ve formě kapslí. Přípravek obsahuje kopyšník tmavý, kotvičník zemní, rozchodnici..

  495 Kč
 • Walmark Prostenal Control tbl.30
  Walmark Prostenal Control tbl.30

  Prostenal Control je doplněk stravy ve formě tablet kombinující dobře zdokumentované a tradičně užívané rostlinné extrakty a živiny. Saw..

  349 KčObjevte: Přípravky na erekci a prostatu V sekci mám problém s... je možné objevit orthomol fertil plus 30 denních dávek!
© 2021 Kontakt