Reflex Nutrition Nexgen Multivitamín Cps.60

Reflex Nutrition Nexgen multivitamín cps.60

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Doplňky stravy pro sportovce
Dodavatel:Reflex Nutrition
Cena:195 Kč
Reflex Nutrition Nexgen multivitamín cps.60 3,25 (65%) 17 hodnocení

Doplněk stravy. Prémiový multivitamín s obsahem bioaktivních forem vitamínů, organicky vázaných minerálů, živých probiotických kultur a dalších důležitých kofaktorů = 28 biologicky aktivních složek v prověřeném a vyváženém poměru. Produkt je určen pro pravidelný denní příjem všech důležitých mikronutrientů. Maximální využitelnost je garantována nejen kvalitou a čistotou použitých zdrojů, ale také díky tzv. dělenému systému dávkování. Nexgen je kompletně vyrobený ve Velké Británii. vyvážená kombinace všech důležitých vitamínů v bioaktivní formě: vitamín D3, vitamín C, vitamín K2-MK7, B-komplex, vitamín B12, vitamín A, vitamín E, koenzym Q10, quercetin a další vitamíny vyvážená kombinace důležitých minerálů v organické/chelátové formě: hořčík, zinek, železo, měď, chrom, mangan, selen aditivum důležitých probiotických kultur (Bacillus coagulans) aditivum rostlinných extraktů (fytonutrienty a antioxidanty): extrakt z hroznových jader, extrakt z kořene Maca, quercetin Balení obsahuje 60 kapslí.


 • Intact hroz.cukr roličky citron třešeň meruň. 15ks
  Intact hroz.cukr roličky citron třešeň meruň. 15ks

  Doplněk stravy INTACT hroznový cukr s vitamínem C jsou na jazyku rychle rozpustné pastilky s příchutí třešně, citronu a meruňky. Jedná se..

  315 Kč
 • Geladrink plv.280g jahoda
  Geladrink plv.280g jahoda

  Geladrink je zdrojem látek s nutričním a fyziologickým účinkem. Výživa kostí a chrupavek kloubů s nejvyšším obsahem kolagenu. Geladrink..

  619 Kč
 • Geladrink Plus jahoda 340g
  Geladrink Plus jahoda 340g

  Geladrink Plus je zdrojem látek s nutričním a fyziologickým účinkem. Je ve formě práškového nápoje s jahodovou příchutí. Kolagenní..

  639 Kč
 • Geladrink Plus ananas 340g
  Geladrink Plus ananas 340g

  Geladrink Plus je zdrojem látek s nutričním a fyziologickým účinkem. Je ve formě práškového nápoje s ananasovou příchutí. Kolagenní..

  639 KčObjevte: Doplňky stravy pro sportovce V sekci doplňky stravy a výživa je možné objevit reflex nutrition nexgen multivitamín cps.60!
© 2021 Kontakt