Hills Science Plan Puppy

Hills Science Plan Puppy

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hills Pet Nutrition
Dodavatel:Hill's Science Plan
Cena:1249.0 Kč
Hills Science Plan Puppy 3,5 (70%) 28 hodnocení

Hill's Science Plan Puppy 1 Medium Chicken je suché krmivo speciálně vyvinuté pro štěňata středně velkých plemen, které přispívá k optimálnímu růstu. Výživný profil je dokonale přizpůsoben potřebám štěňat. Krmivo je připraveno s kuřecím masem a vyniká lahodnou chutí. Poskytuje Vašemu malému čtyřnohému příteli vysoce kvalitní proteiny, které podporují budování a udržování svalové hmoty. Obsahuje také DHA z rybího oleje, který napomáhá rozvoji zraku a mozku. Vyvážený obsah minerálů je důležitý pro správný růst kostí a přispívá k silným kostem a zubům. Hill's Science Plan Puppy je doporučováno veterináři a vyznačuje se vysokou kvalitou použitých surovin. Krmivo neobsahuje umělé příchutě, barviva ani konzervační látky. Hill's Science Plan Puppy 1 Medium Chicken: Suché krmivo pro štěňata středně velkých plemen Optimální růst: ideálně přizpůsobeno nutričním potřebám štěňat středních plemen Vyvážený obsah minerálů: pro podporu silných kostí a zubů Obsahuje DHA z rybího oleje: podporuje vývoj zraku a funkce mozku S vysoce kvalitní bílkovinou: důležité pro budování a udržování svalů Podpora imunity: přispívá k silnému imunitnímu systému Vynikající chuť: vysoká přijatelnost Doporučeno veterinárními lékaři Bez umělých příchutí, barviv a konzervačních látek Optimální vstřebávání živin Vysoce kvalitní, snadno stravitelné ingredience pro účinnější vstřebávání živin z potravy. Pevné kosti a klouby Správná rovnováha vitamínů a minerálů pro zdravý vývoj kostí a kloubů. Vývoj svalstva Optimální množství vysoce kvalitních bílkovin pro podporu ideální tělesné hmotnosti. Zdravý vývoj S DHA z rybího oleje pro zdravý vývoj mozku a očí. Více informací o mokrém krmivu naleznete zde: Hill's Science Plan Puppy 1 Chicken


 • Hills Science Plan Puppy
  Hills Science Plan Puppy

  Při správném krmení je začátek života ještě lepší: Hill's Science Plan Puppy 1 Medium Lamb Rice je vyvážené suché krmivo, které je..

  369.0 Kč
 • Hills Science Plan Puppy
  Hills Science Plan Puppy

  Aby se Vaše štěně optimálně vyvíjelo, je zapotřebí speciální krmivo, které mu poskytne všechny důležité živiny v prvním roce..

  2369.0 KčObjevte: V sekci top značky hills pet nutrition hills science plan puppy je možné objevit hills science plan puppy!
© 2021 Kontakt